Waterlife Su Arıtma Cihazları Bakımı ve Filtre Değişimi

Waterlife Su Arıtma Cihazı Bakımı; Su arıtma sektöründe farklı filtre modelleri kullanımı ile bilinen bir markadır.Su arıtma sektörünün önde gelen firmalarından olan Waterlife su arıtma firması, sektöründe kullandığı malzeme ve filtreleri le kendinden söz ettirmektedir.Su arıtma cihazları gün geçtikçe yaygınlaşan ürünler haline gelmiştir. Bir çok marka bu sektörde ismini duyurmak için büyük çabalar göstermektedir. Waterlife Su arıtma markası da bu sektörde uzun yıllardan beri hizmet veren bir firma olarak satışlarına devam etmektedir. Su arıtma modellerinde tezgah altı ve sebil dediğimiz ürünleri bulunmaktadır. Waterlife tezgah altı su arıtma cihazları 5 aşamalı filtre özelliğine sahiptir. Waterlife su arıtma sebili ise  sıcak ve soğutma özellliği bulunan bir üründür.

Waterlife Su Arıtma Filtreleri

Su arıtma cihazlarında en önemli görev su arıtma filtrelerindedir. Su arıtma cihazlarında her filtrenin ayrı ayrı görevleri vardır. Bu görevlendirme ile su içerisinde bulunan parametreler kullanılabilir ve içilebilir hale getirilmektedir. Bu sayede kullanıcılar temiz ve sağlıklı suya ulaşmaktadır.

Waterlife Reverse osmosis su arıtma yöntemi ile ürünlerinin tasarımını yapmaktadır. Reverse osmosis yöntemini kullanarak değişik filtre sayısı ile arıtma modelleri tasarlamaktadır. Ancak Waterlife su arıtma cihazlarında filtre sayısı değiştirilmemiştir. Ayrıca tak çevir filtre dediğimiz filtre türleri kullanılmıştır. Bu filtreler sayesinde kullanıcılar bile değişim yapabilmektedir.

Waterlife libella su arıtma cihazlarında pompa ,swichler ve selonoid dediğimi elektronik ekipmanlar ve bunları kontrol eden bir ana kart kullanılmaktadır. Ayrıca diğer cihazlardan hariç olarak da su kaçak sensörü bulunmaktadır. bu da cihaza ayrı bir özellik katmaktadır. Waterlife tak çevir Su arıtma Filtresini kullanmaktadır.

Waterlife Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi

Waterlife su arıtma cihazlarında filtre sayısı  5 adettir. Bu filtrelerin her birinin ayrı görevi bulunmaktadır. Ayrı Ayrı değişim zamanları bulunmaktadır. Waterlife su  arıtma cihazı filtre değişim zamanları genel olarak şöyle belirlenmiştir. İlk üç filtre dediğimiz Ft 82+Ft 83+Ft 83 bu filtreler cihazın ön filtre diye adlandırdığımız filtreleridir. Bu filtreler 6 aylık bakımda değiştirilmesi ön görülen filtrelerdir. Diğer son karbon dediğimiz tatlandırıcı filtre ise senelik değişim olması gerekir. Waterlife ana filtre dediğimiz membran filtre ise 3 ile 5 yıl arasında değişimi uygulanmaktadır.

Waterlife Su Arıtma Servis Hizmetleri

Waterlife Su arıtma servisi ağı olarak bir çok il ve ilçede yaygın servis ağı ile hizmet vermektedir.Bir ara çalkantılı günler geçirmiş olsa da el değişimi vesaire işler ile toparlamaya çalışmaktadır. Waterlife su arıtma servis numarası 0 216 415 4415 no lu numara aranarak destek istenebilir. Yedek parça ve arıza bildirimlerini bu numaradan yaparak sıkıntınızı giderebilirsiniz.

6 Aylık Bakım

Komple Değişim