Waterbox Su Arıtma Cihazı Bakımı & Filtre Değişimi

Waterbox su arıtma cihazı bakımı; her kullanılan arıtma cihazı gibi Waterbox ürünlerinin de bakıma ihtiyacı vardır. Su arıtma cihazları bir çok marka ve model olarak ülkemizde satışa sunulmaktadır.

Waterbox Su arıtma firması; kendine özgü yapısı ile diğer firmalardan kendini ayırt etmektedir. Su arıtma sektörünün gelişmesi ile bu alanda yapılan çalışmalarda hızlanmıştır. Waterbox su arıtma markası da bu sektörde yerini almış firmalardan biridir. Üretimi ve filtre sistemi ile farklı bir yapıya sahip olmaya çalışan firma ülkemizde üretim yapmaktadır. Ankara da fabrikası bulunan firma tüm ülkeye buradan ürün ve servis hizmeti sunmaktadır.

Waterbox Su Arıtma Filtreleri

Waterbox su arıtma alanında evsel ve endüstriyel olmak üzere iki alanda da hizmet ve ürün tedariki yapmaktadır. Evlerimizde kullanılan tezgah altı ve tezgah üstü ürünleri ile her ihtiyaca ve  kapasiteye göre  modeli bulunan bu marka Endüstriyel alanda da yüksek kapasiteli ürünlerin üretimini yapmaktadır.

Waterbox Reverse osmosis su arıtma yöntemi ile ürünlerinin tasarımını yapmaktadır. Reverse osmosis yöntemini kullanarak değişik filtre sayısı ile arıtma modelleri tasarlamaktadır. Su arıtma cihazlarında 4 ve 5 aşamalı filtre modelleri kullanmaktadır. Gelişen teknoloji ile filtre sayısında artma yapmış olma durumu da olabilir.

Waterbox Su Arıtma Filtre Değişimi

Waterbox su arıtma filtreleri kendi üretimi olup kapsül filtre dediğimi filtre modelini kullanmaktadır. Waterbox Su arıtma cihazlarında filtre değişim süreleri filtreler üzerinde yazmaktadır. ancak zaten kullanılan bölgenin şebeke değeri ve kullanım oranına da göre de bu değişim gösterebilmektedir. Waterbox su arıtma cihazı filtreleri piyasada bulabileceğiniz filtreler değildir. Sadece orjinallerini  Waterbox firmasında alabilirsiniz. Ancak bazı müşterilerin servisle olan anlaşmazlığı veya da filtrelerin pahalı gelmesinden dolayı cihazlardaki filtre yapısını değiştirmek istediğini biliyoruz. bu sayede hem fazla para ödemekten kurtulmak hemde waterbox a bağımlı kalmamak derdindeler. Waterbox su arıtma cihazı farklı filtre ile değişimi için cihaz üzerinde bir kereye mahsus bir çalışma yapılması gerekebilir. Bazı yerlere yeni filtre yapısına göre kelepçeleme işlemi gerekebilir. Bu işlem yapıldıktan sonra  artık sizin cihazınızın  filtreleri normal arıtmacılar da bulabileceğiniz şekilde ve fiyat araştırıp en uygununu bulabileceğiniz bir durumu beraberinde getirmiş olacaktır.

Waterbox Su Arıtma Servis Hizmetleri

Waterbox servis ağı olarak bir çok il ve ilçede yaygın servis ağı ile hizmet vermektedir. Waterbox su arıtma servis numarası 444 78 00 nolu numara aranarak destek istenebilir. Yedek parça ve arıza bildirimlerini bu numaradan yaparak sıkıntınızı giderebilirsiniz.