Vontron Su Arıtma Membranı

Vontron Marka Su arıtma Membranı; su arıtma sektöründe çalışma yapan membran filtre markalarından biridir. Membran kalitesi olarak orta sınıf diye adlandıracağımız bir üründür. Su arıtma sektöründe olan gelişmeler gün geçtikçe artarak devam etmektedir.

Vontron Membran Filtre

Vontron Membran Filtre; evsel ve endüstriyel olmak üzere iki alanda da faaliyet göstermektedir. Kaliteli sarmal yapısı ile bir çok alanda kullanılmaktadır. Reverse Osmosis sistemlerin tümüne göre tasarlanmış bu ürünler firmamız tarafından satılmaktadır.

Piyasada  yaygın şekilde kullanılan bu ürünlerin sıkıntısız ve kalite çalışma prensibi müşteriler tarafından da memnuniyet ile karşılanmaktadır. Vontron su arıtma Membran filtre eğer ön filtresi düzgün olursa ve periyodik bakımları düzgün yapılır ise uzun süre verimli bir şekilde çalışabilmektedir.

Vontron Su arıtma Membran ömrü genel olarak kullanıldığı bölgedeki suyun değerlerine,kullanım yoğunluğuna ve kullanım prosedürlerine göre değişimi göstermektedir. İstisnai durumlar ortaya çıkmadığı sürece Vontron Membran filtre kullanım süresi genel olarak 2 ila 4 yıl arasında değişim göstermektedir. Ancak dediğimiz gibi kullanılacak olan cihazın ön filtre bakımının düzgün ve periyodik olarak yapılması gerekmektedir.

Vontron Membran Çeşitleri

  • Model No: ULP-1812-75
  • Model No: ULP-1812-100