Filmtec Dow Su Arıtma Membranı

Filmtec Marka Su arıtma Membranı; sektörün en eski markalarındandır. Filmtec Dow markasının dünyadaki en iyi membran filtre üreticisi olduğu söylenmektedir. Uzun yıllardan beri bu sektörde çalışan bir firma olarak gerçekten kalitesini ispatlamış bir marka olduğunu düşünmekteyiz.Su arıtma sektöründe olan gelişmeler gün geçtikçe artarak devam etmektedir.

Filmtec Dow Su arıtma membranı

Filmtec Membran Filtre; evsel ve endüstriyel olmak üzere iki alanda da faaliyet göstermektedir. Kaliteli sarmal yapısı ile bir çok alanda kullanılmaktadır. Reverse Osmosis sistemlerin tümüne göre tasarlanmış bu ürünler firmamız tarafından satılmaktadır. Fiyat olarak diğer markalara göre pahalı ama kalitesi tescillenmiş bir markadır.

Piyasada  yaygın şekilde kullanılan bu ürünlerin sıkıntısız ve kalite çalışma prensibi müşteriler tarafından da memnuniyet ile karşılanmaktadır. Filmtec su arıtma Membran filtre eğer ön filtresi düzgün olursa ve periyodik bakımları düzgün yapılır ise uzun süre verimli bir şekilde çalışabilmektedir.

Filmtec Su arıtma Membran ömrü genel olarak kullanıldığı bölgedeki suyun değerlerine,kullanım yoğunluğuna ve kullanım prosedürlerine göre değişimi göstermektedir. İstisnai durumlar ortaya çıkmadığı sürece Filmtec Membran filtre kullanım süresi genel olarak 4 ile 7 yıl arasında değişim göstermektedir. Ancak dediğimiz gibi kullanılacak olan cihazın ön filtre bakımının düzgün ve periyodik olarak yapılması gerekmektedir.

Dow Filmtec Membran Çeşitleri

  • Model No: TW30-1812-50
  • Model No: TW30-1812-75
  • Model No: TW30-1812-100