LG Su Arıtma Membranı

Lg Marka Su arıtma Membranı; sektöre yeni giriş yapmış bir filtredir. Lg markasının dünyadaki ünü bu membranın sektörde yer tutmasını hızlandırmıştır. Su arıtma sektöründe olan gelişmeler gün geçtikçe artarak devam etmektedir.

Lg Membran Filtre

Lg Membran Filtre; evsel ve endüstriyel olmak üzere iki alanda da faaliyet göstermektedir. Kaliteli sarmal yapısı ile bir çok alanda kullanılmaktadır. Reverse Osmosis sistemlerin tümüne göre tasarlanmış bu ürünler firmamız tarafından satılmaktadır.

Piyasada  yaygın şekilde kullanılan bu ürünlerin sıkıntısız ve kalite çalışma prensibi müşteriler tarafından da memnuniyet ile karşılanmaktadır. Lg su arıtma Membran filtre eğer ön filtresi düzgün olursa ve periyodik bakımları düzgün yapılır ise uzun süre verimli bir şekilde çalışabilmektedir.

Lg Su arıtma Membran ömrü genel olarak kullanıldığı bölgedeki suyun değerlerine,kullanım yoğunluğuna ve kullanım prosedürlerine göre değişimi göstermektedir. İstisnai durumlar ortaya çıkmadığı sürece Lg Membran filtre kullanım süresi genel olarak 3 ila 5 yıl arasında değişim göstermektedir. Ancak dediğimiz gibi kullanılacak olan cihazın ön filtre bakımının düzgün ve periyodik olarak yapılması gerekmektedir.

LG Membran Çeşitleri

  • Model No: LGTWRO-1812-80
  • Model No: LGTWRO-1812-100
  • Model No: LGTWRO-1812-150