Ters Ozmoz (Reverse Osmosis) Bakımı

RO Sistemi Bakımı

Üretim fabrikalarının temiz su ihtiyacını karşılayan Endüstriyel ters ozmoz sistemleri gün geçtikçe yayılmaya devam etmektedir. Her çalışan makinenin bakıma ihtiyacı olduğu gibi reverse osmosis cihazlarında bakıma ihtiyacı vardır. Endüstriyel Reverse Osmosis bakımı küçük evsel ürünler gibi kolay değildir. Ancak su arıtma sisteminizin en yüksek performansta çalışmasını sağlamak için ekonomik ve sorunsuz bir yoldur.

Endüstriyel Ters Ozmoz

Reverse Osmosis  sistemlerinizin en üst düzeyde performans göstermesini sağlamak için firmamız size koruyucu bakım anlaşması sunar. Deneyimli ekip elemanımız, sizin su arıtma sisteminiz için özel olarak tasarlanmış özelleştirilmiş bir koruyucu bakım çizelgesi hazırlamak için sizinle birlikte çalışarak en yüksek performans ile sisteminizin çalışmasını sağlamak için incelemelerde bulunur.

Eğitimli servis teknisyenlerimiz, yüksek saflıkta su arıtma sistemlerinin çalıştırılması, bakım ve varsa sıkıntılarını çözerek  su sisteminizin düzgün bir şekilde izlenip çalışmasına özen gösterecektir. Ters Ozmoz sisteminin çalışması ile alakalı görüş ve önerilerini size görüşmelerde sunacaktır. Bu sayede sistemin önceden başına gelebilecek sıkıntıları önlemiş olacağız.

  1. 80X40 Membran

    Ön Arıtma Sistemi,  Genel olarak ters ozmoz sisteminin düzgün bir şekilde çalışmasını sağlamak için  reverse osmosis cihazına su gelmeden önce suyun analiz değerlerine göre değişik aşamalardan geçmesi sistemin verimli çalışması için önemli konulardandır. Bunlar genelde çoklu filtre sistemleri,Kum filtre sistemi,Karbon filtre yöntemi,Yumuşatma sistemi,Ultrafiltrasyon sistemi ve dozajlama sistemi gibi sistemlerdir.

  2. Reverses Osmosis Sistem, normalize edilmiş veri eğilimlerine dayalı olarak ihtiyaç duyulduğunda kritik sensörleri ve Reverse osmosis membran temizliğini veri toplama ve analiz etme, temizleme ve kalibre etme özelliğini içerir.
  3. Son Arıtma, deiyonizörler, depolama tankları, ultraviyole (UV) sterilizatörler, mikron altı kullanım noktası filtreleri, kalibrasyonun kaliteli cihazlarının kalibrasyonu ve periyodik sistem sterilizasyonu içerir.