Bms Su Arıtma Cihazları Bakımı ve Filtre Değişimi

Bms Su Arıtma Cihazı Bakımı; bu ürünlerin tezgah üstü ve tezgah altı modelleri vardır. Bu marka cihazların tezgah altı ürünü ile tezgah üstü ürünü arasında filtre sayısı olarak farklılık vardır.

Su arıtma sektörünün önde gelen firmalarından olan BMS su arıtma firması, sektöründe kullandığı malzeme ve filtreleri le kendinden söz ettirmektedir.Su arıtma cihazları gün geçtikçe yaygınlaşan ürünler haline gelmiştir. Bir çok marka bu sektörde ismini duyurmak için büyük çabalar göstermektedir. Bms Su arıtma markası da bu sektörde uzun yıllardan beri hizmet veren bir firma olarak satışlarına devam etmektedir.

BMS Su Arıtma Filtreleri

Su arıtma cihazlarında en önemli görev su arıtma filtrelerindedir. Su arıtma cihazlarında her filtrenin ayrı ayrı görevleri vardır. Bu görevlendirme ile su içerisinde bulunan parametreler kullanılabilir ve içilebilir hale getirilmektedir. Bu sayede kullanıcılar temiz ve sağlıklı suya ulaşmaktadır.

BMS Reverse osmosis su arıtma yöntemi ile ürünlerinin tasarımını yapmaktadır. Reverse osmosis yöntemini kullanarak değişik filtre sayısı ile arıtma modelleri tasarlamaktadır. Su arıtma cihazlarında 4 ve 5 aşamalı filtre modelleri kullanmaktadır.  Hatta  gelişen teknoloji ile filtre sayısında artma yapmış  durumdadır. Bazı cihazlarda sonradan eklenen filtreler ile bu sayı altı filtreye kadar çıkmıştır. Bms 6 Aşamalı su arıtma cihazları olmuştur.

Bms Omnipure Su arıtma Filtresini kullanmaktadır. Bms Amerikan malı Filtre  pahalı ama uzun ömürlü filtre olma özelliği taşımaktadır.

Bms Su Arıtma Filtre Değişimi

Bms Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi; için firmamız Amerikan malı Omnipure  filtre dediğimiz filtre çeşidini kullanmaktadır. Bms Orjinal filtresi olan omnipure markası uzun ömürlü ve sağlam ürünlerdir. Bir çok kullanıcı tarafından memnuniyetle kullanılan bu ürünlerin bakım zamanlarında bu filtrelerin değişimi gerekmektedir.

BMS  Su Arıtma Servis Hizmetleri

BMS Su arıtma servisi ağı olarak bir çok il ve ilçede yaygın servis ağı ile hizmet vermektedir. Bms su arıtma servis numarası 0 212 654 29 29 no lu numara aranarak destek istenebilir. Yedek parça ve arıza bildirimlerini bu numaradan yaparak sıkıntınızı giderebilirsiniz.

Bms Orjinal 3 lü filtre

Bms Komple Filtre Takımı