Aqualine Su Arıtma Bakımı & Filtre Değişimi

Aqualine su arıtma cihazı bakımı; belirli kullanımdan sonra cihazı verimli ve düzgün kullanabilmek için su arıtma cihazı üzerinde bulunan filtrelerin değiştirilmesi işlemidir. Her su arıtma cihazı bakıma ihtiyaç duyar. Bakım zamanlarına dikkat etmek gerekir. Aqualine marka olarak Esli firmasının ülkemize getirdiği bir markadır.

Aqualine su arıtma markası; uzun yıllardan beri ülkemizde faaliyet gösteren Esli firmasının ithal ettiği bir üründür. Bir çok bayii aracılığı ile ülkemizde pazarlanan bu ürün kullanıcılar tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır. Su arıtma sektöründe ilk firmalardan biridir. Aqualine tezgah altı su arıtma cihazları gerek model olarak gerekse kapasite olarak her kesime hitap eden ürünleri bulunmaktadır.

Aqualine su arıtma cihazı satış,montaj ve servis hizmetini veren firmamız size her türlü desteği sunmaya hazırdır.Su arıtma cihazlarında sistem olarak Reverse Osmosis su arıtma yöntemi kullanılmaktadır. Bu yöntem şuan dünyada kullanılan su arıtma yöntemlerinin en temiz ve sağlıklı olanıdır.

Aqualine su arıtma cihazlarında da bu yöntem kullanılmaktadır. Aqualine kapalı kasa su arıtma cihazları ile Aqualine açık kasa modeller arasında filtre modeli olarak fark vardır. Aqualine su arıtma cihazı filtreleri; cihaza göre değişim gösterebilir. İşte bu gibi sebepler yüzünden her filtre her cihaza uygun olmayabilir.

Aqualine su arıtma cihazları ile alakalı verdiğimiz hizmetler aşağıda yazılmıştır.

  • Aqualine su arıtma montajı,
  • Aqualine su arıtma servisi,
  • Aqualine su arıtma filtresi,
  • Aqualine su arıtma musluğu,
  • Aqualine Su arıtma tankı,
  • Aqualine su arıtma yedek parçaları,

Aqualine su arıtma cihazları standart olarak 5 aşamalı filtre özelliğine sahip ürünlerdir. Bu filtre sayısı istenir ise artırılabilmektedir. Bazı cihazlarda 6 aşama veya 7 aşamalı olarak sonradan eklenen filtreler ile sayı artırılmıştır. Aqualine 5 aşamalı su arıtma cihazında kullanılan filtreler 5 mikron,Gac,Blok karbon,Membran filtre ve post karbon filtredir. Aqualine 6 aşamalı su arıtma cihazlarında ise eklenen filtre modeline göre değişim göstermektedir. Aqualine 7 aşamalı su arıtma cihazı ekstradan ph filtre ve mineral filtre ekleme işlemi yapılmaktadır.

Aqualine ile alakalı her türlü destek ve yardım için firmamız ile irtibata geçerek destek isteyebilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız.