Ravent Su Arıtma Cihazı Filtreleri/Bakımı/Servisi

Ravent su arıtma cihazı; su arıtma dünyasına iddialı giriş yapan markaların başında gelmektedir. Su arıtma sektöründe bir çok model ve marka satışı yapılmaktadır.

Ravent su arıtma cihazları; şık ve kompac görünüşleri ile müşterilerin beğenisini kazanan ürünlerin başında gelmektedir. Ravent tezgah altı su arıtma cihazı hem az yer kaplaması hem de kalitesi ve değişik renk seçenekleri ile sektöre yenilik kazandırmış üründür.

Ravent su arıtma servisi olarak firmamızın deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Su arıtma sektöründe en önemli hizmeti sunun firmamız ravent su arıtma servisi arıyorsanız size destek olmak için elinden geleni yapmaktadır. Tezgah altı modelleri ile değişik kapasitelere ait ürünleri mevcuttur. Ravent cool su arıtma cihazı 12 lt tank kapasitesi ile göz doldururken ravent plus modeli ise 8 lt tank kapasiteli bir üründür. Ravent su arıtma cihazı 5 aşamalı filtre özelliğine sahip bir cihazdır. İstenirse filtre ekleme durumu olan bu cihaz kapsül filtre modeli dediğimiz filtre çeşidi kullanılmıştır.

Ravent su arıtma cihazı filtreleri kullanıldığı bölgeye göre değişim zamanı olan ürünlerdir. Fakat minimum 6 ay civarı kullanım olan ön filtre takımı,senelik değişen post karbon filtre ve cihazın ön filtrelerine düzgün bakılır ise 3 sene gidebilecek membran filtreye sahiptir.

Ravent su arıtma cihazı filtre kullanım süreleri daha çok kullanıldığı yere göre değişmektedir. Bu durum kullanımın yoğun olduğu yerlerde daha farklı da olmaktadır. Ravent su arıtma cihazı ile alakalı  arıza veya kurulum gibi her türlü alanda firmamıza danışabilirsiniz.