Kapaklı Su Arıtma Firması

Kapaklı su arıtma firması olarak su arıtma ile alakalı her türlü probleminizi bizimle çözebilirsiniz. Su Arıtma sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Merkez Su Arıtma Teknolojileri olan firmamız Tekirdağ şubesi ile hizmete başlamıştır.

Su arıtma ülkemizde önemi iyice artan bir sektör haline gelmiştir. Sanayi bölgesi olan Çerkezköy de fabrikaların yoğun olduğu bir bölge olması sebebi ile su arıtma sistemleri hem evsel olarak hemde endüstriyel olarak önem kazanmaktadır. Kapaklı su arıtma firmaları  olarak bizde bu bölgede hizmet vermek için şubemizi bu bölgeye taşıdık.

Kapaklı Evsel Su Arıtma ve  Endüstriyel Su Arıtma Hizmetleri

  • Satış                                                                                             Plan
  • Montaj                                                                                           Proje
  • Teknik Servis                                                                                Tasarım
  • Su Ölçümü                                                                                    Su Analizi
  • Filtre Değişimi                                                                               Yedek Parçaları
  • Yedek Parça Tedariki                                                                    Sarf Malzemeleri

Kapaklı Evsel su arıtma ve Endüstriyel su arıtma sistemleri ile alakalı her türlü plan,proje,tasarım,su analizi,cihaz montajı,devreye alma,teknik destek,yedek parça malzemeleri ve sarf malzemelerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz. Evinizde veya iş yerinizde bulunan su arıtma cihazları ile alakalı filtre değişimi,Teknik servis ve bakım hizmetlerinde firmamızdan destek alabilirsiniz.

Eğer Kapaklı su arıtmacı  olarak arıtma konusunda her türlü destek için firmamıza danışabilir kafanıza takılan soruları bizimle paylaşabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız.