Çorlu Su sebili temizliği

Çorlu su sebili dezenfeksiyon işlemi için firmamızı arayabilirsiniz. İçme suyunu soğutma ve ısıtma için kullanılan damacana sebilleri veya su arıtma sebilleri belirli zamanlarda periyodik olarak temizlenmelidir.

Elbette bu temizlik kurallara uygun şekilde olmalıdır. Su sebili temizliği öyle sıradan yapılacak veya dikkate alınmayacak bir işlem değildir. Firmamız su sebili dezenfeksiyon işini kimyasal kullanmadan yapmaktadır.

Kimyasallı su sebili dezenfeksiyon veya temizliği işlemi riskli durumlara sebebiyet verebilir. Kimyasal içerikli kansorejen maddeler sağlığınıza sıkıntı verebilir. Peki kimyasal kullanmadan su sebili temizliği nasıl yapılmaktadır.

Çorlu ozon cihazı ile su sebili temizliği

Firmamız evlerinizde ve iş yerlerinizde  kullanmış olduğunuz evsel veya endüstriyel su sebillerinizi ozon makinesi ile tamamen doğal bir şekilde temizlemektedir.Yapılan ozonlama yöntemi ile sebil içerinde üremiş olan bakteri ve virüsler tamamen ortadan kaldırılarak tertemiz bir hale getirilmektedir. Bu sistemde kimyasal içerik yoktur. Kullanmış olduğunuz ısıtma ve soğutma sebillerini belli dönemlerde periyodik olarak temizliklerini yaptırmalısınız.

Gerek damacana sebili olsun gerekse su arıtma sebillerinde sürekli durağan su olması sebebi ile suda bakteri ,virüs ve gözle görülmeyen partiküller oluşmaya başlar.Bu zamanla koku ve tat bozukluğuna sebep olmaktadır. Bu da insan sağlığını etkileyen sebeplere yol açabilir. İşte bu yüzden kullanılan sebilleri dezenfekte etmek gerekmektedir. Sizde Çorlu Sebil temizliği veya Çorlu ozonlu sebil temizliği yaptırmayı düşünüyorsanız firmamız ile irtibata geçmeniz yeterlidir.