Cafe/Restoran/Kahvehane Ticari Su Arıtma Cihazları

Ticari su arıtma cihazları; genel olarak kafeterya, kahvehane, cafe ve restoran gibi alanlarda kullanılan su arıtma cihazlarına verilen isimdir. Bir çok alanda kullanılan su arıtma cihazları ticari alanda da yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bu alanda kullanılan su arıtma cihazları evsel ürünlerden farklı olarak değişik yapıya sahiptir.

Cafe ve restoranlarda kullanılan su arıtma cihazları iki şekilde sınıflandırılabilir. Merkezi su arıtma sistemleri veya da sadece kullanılan bölgeye göre seçilen arıtma cihazları olarak değişim gösterir. Cafe ve restoran merkezi arıtma sistemi daha çok elit kesimin kullandığı alanlarda yaptığımız uygulamalardır. Bu sistem ile bütün alanlardan temiz su akar.Tüm musluklarda temiz su kullanımını görebilirsiniz. Diğer sistemde ise belirlenen bir alana konulan sistemin belli musluklardan akışı sağlanır. Bu sayede temiz su kullanılacak alan belli olur.

Bu tür yerlerde kullanılan ekipmanların su arıtma ünitelerinden çıkan suya ihtiyaçları vardır. Çünkü bu tür yerlerde temizlik,hijyen ve kalite ön plandadır. Genel olarak kullanılan cihazlar…

  • Çay kazanları için su arıtma cihazları,
  • Cimbali kahve makineleri için su arıtma cihazları,
  • Buz makinesi için su arıtma cihazları,
  • Bulaşık makinesi için su arıtma cihazları,

Genel olarak kahvehane,cafe ve restoranlarda en çok kullanılan ekipmanlar olan bu makineler su arıtma cihazları ile daha verimli bir şekilde çalışmaktadır. Bu tür cihazlar için size lazım olan sistemi veya su arıtma cihazını firmamızdan temiz edebilirsiniz.