Waterlife Su Arıtma Filtreleri

Waterlife su arıtma filtrelerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Su Arıtma sistemleri markalarının başında gelen Waterlife su arıtma cihazları bir dönemin çok satılan ürünlerindendi. Bazı sıkıntılı durumlar yüzünden el değiştiren ve iflas etmenin eşiğine gelen firma bir dönem hizmet veremez hale gelmiştir.

Waterlife Su Arıtma Cihazı Özellikleri

Waterlife su arıtma cihazları diğer su arıtma cihazlarından ayıran bir kaç özellik vardır. Su arıtma cihazları filtre şekli,tankı içinde model ve su kaçak sensörü ile bir zamanların tek modeli olma özelliğini taşımaktaydı. Günümüz teknolojisinin gelişmesi ile gündemi takip edemeyen firma geri planda kalmaya başladı. Firmanın bağlı olduğu Fethullah Gülen grubuna ait Dünya pazarlamadır. Bu yüzden el değiştirmiş ve eski gücünü kaybetmiştir. Şimdi sahibi hakkında pek bilgi bulunmamaktadır. Ancak şuan az da olsa faaliyet alanını genişletmeye başlamıştır.

Waterlife su arıtma cihazında bulunan en önemli özellik;

Filtre yapısıdır. Tak çevir Filtre dediğimiz filtre çeşidi kullanan firma başka bir filtre ile değişim yapılmasının önüne geçmiştir. Ancak sonradan bir çok firmanın eline geçen bu filtreler ile firmalar waterlife su arıtma cihazı filtre değişimi yapmaya başlamıştır. Tabi bu durumda zarar eden firma yetkilileri müşterilerini arayarak korsan değişim yaptırmamalarını,takılan filtrelerin çakma olduğunu ve bir çok kişinin bu yüzden hastanelere kaldırıldığı yalanını söyleyerek müşterilerini kendi bünyesinde tutmaya çalışmıştır.

Waterlife cihazlarında bulunan su kaçak sensörü oluşabilecek su kaçaklarını hissederek suyun cihaza girmesini engelleyen türdendir. Bu sayede cihazda oluşabilecek su kaçaklarının önüne geçilerek güvenli kullanımı ortaya çıkarmıştır. Waterlife su arıtma sebili modeli de mevcuttur. Su arıtma sebillerinde sıcak su ve soğuk su özelliği ile ofis ve iş yeri gibi yerlerde kullanımı sağlanmıştır.

Waterlife Su Arıtma cihazı Filtre Değişimi Ne zaman yapılır?

Waterlife su arıtma cihazı bakım zamanları altı aylık ,senelik ve 3 senelik olarak değerlendirebilirsiniz. Altı aylık bakımlarda ön filtre değişimi dediğimiz ilk üç filtre değişmektedir. Senelik bakımlarda ise  dört filtre birden değişmektedir. Cihazın en önemli ve beyni diyebileceğimiz ana filtre olan Membran filtre ise uzun yıllar kullanılabilmektedir. Sizde  Waterlife Su Arıtma Servisi olarak firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız ürün ile alakalı yedek parçaları bünyesinde bulundurarak  müşterilerimize sunmaktadır.