İhlas Su Arıtma Cihazları

İhlas Su Arıtma Cihazları; firma evsel su arıtma  ürün bazında bu işi ilk yapan firmaların başında gelmektedir. Elbette ilk çıkan filtre sistemleri ile şuandaki ürünleri arasında dağlar kadar fark vardır.

İhlas su arıtma cihazları genelde bayi bazında değilde müşteri temsilcilikleri  aracılığı ile satışlarını yapmaktadır. Her bölgede bulunan bir temsilcilik aracılığı ile oluşturulan satış temsilciliği ağı ile hizmet vermektedir. Çerkezköy İhlas su arıtma firması da  bu bölgede bir veya birden fazla şube açmıştır. Firma köklü ve sektörde ürün portföyü geniş olan bir firmadır.

İhlas su arıtma cihazları ilk çıkan model ile şimdiki model arasından çok büyük değişimlere uğramıştır. Sistem gün geçtikçe teknolojinin de yenilenmesi her geçen gün geliştirilerek tasarlanmıştır. Aşağıda İhlas Su Arıtma Modelleri ile ilgi resim gösterilmiştir.

Piyasada bir çok evde kullanılan bu cihazlar kaliteli ve temiz su üretimi yapan cihazlardır.  İlk çıkan arıtma sistemleri sadece filtre özelliğine sahip olması sebebi ile  sudaki belli parametreleri değiştirebiliyordu. Yani filtre seviyesi belli bir ölçüde olabiliyordu. Ancak sonradan geliştirilen ürün ile Reverse Osmosis yöntemi ile filtre özelliğine sahip ürünler çıkartılmıştır. Bu da sudaki tüm zararlı maddelerin tamamını engelleyici bir özelliğe sahiptir. Bu yöntem ile iki model çıkartan firma cihazların üzerinden İhlas ismini kaldırmıştır. Aura cebilion su arıtma cihazı olarak markalaşan ürünler müşteride ihlas ürünü değil gibi algılansa da bu marka ihlas bünyesine ait bir markadır.

Şuan ki ve en son model ürününü ise yakın zamanda piyasaya sürmüştür. Ürün digital göstergelere sahip olup filtre yapısı da diğer markalar ile uyuşmayan bir sisteme sahiptir. İhlas su arıtma filtreleri genelde piyasada bulunabilen filtreler olduğu için başka firmalar tarafından da değiştirilebilmektedir. Çerkezköy İhlas su arıtma filtresi alımı ve değişimi isterseniz firmamızdan da yardım isteyebilirsiniz. İhlas su arıtma markası bu filtre durumundan çok çektiği için yeni model de ulaşılması zor bir filtre sistemi kullanmıştır. Bu sayede başka firmalar kendi müşterilerine değişim yapamayacak  firma da servis ve filtre değişimi gibi durumlardan mahrum kalmayacaktı. Ancak bu durum müşteriye nasıl yansır orasını ilerleyen zamanlarda daha net göreceğiz. Çünkü başka bir yerde bulunmayan bir parça firma tarafından istismar edilerek yüklü miktarlara satılabilir. Bu da rekabet olmamasından dolayı tekelciliği ortaya çıkartabilir. Oysa ihlas su arıtma yedek parçalarını  bir çok yerde bulabilmek müşterinin elini güçlendirebilir. Çünkü bazen müşteri servise kızabilir,firmayla tartışabilir,iyi hizmet almadığını düşünebilir bu müşteriyi başka pazar aramaya iter.  Fakat burada ürünün parçasını başka bir yerde bulamaması müşteriyi firmaya bağlı kalmaya zorlayacaktır.Çerkezköy ihlas su arıtma yedek parçaları ile alakalı herhangi bir arayışınız olursa firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Firmamız özel olarak  Çerkezköy de ihlas su arıtma servisliği ve yedek parça olarak size destek olabilir. Elbette bu müşterinin isteği doğrultusunda olabilecek bir durumdur. Eğer yetkili servisten memnun değilseniz size pahalı geliyorsa firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.